ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ РАЗРЕШИ НОСЕНЕТО НА МЮСЮЛМАНСКИ ЗАБРАДКИ В УЧИЛИЩЕ?


 

Advertisement
Начало arrow Актуално arrow ВОЛЕН ТАЙНО В РУСЕ, ЗАГЪРБВА ПАРТИЙЦИТЕ СИ

ВОЛЕН ТАЙНО В РУСЕ, ЗАГЪРБВА ПАРТИЙЦИТЕ СИ

Автор : Валентина НИКОЛАЕВА   
09 June 2009
ImageЛИДЕРЪТ НА “АТАКА” И СЪПРУГАТА МУ СЕ СРЕЩAT САМО С ЕДИН МЕСТЕН АКТИВИСТ

В навечерието на евроизборите инкогнито Волен Сидеров заедно с Димитър Стоянов и Десислав Чуколов, са били в Русе, посетили евроофиса на партията, хапнали, спали и не се срещнали нито с общинското ръководство на партията, нито с активисти, нито с общинските съветници, нито дори със своя човек в местната власт – зам.-градоначалника Атила Минев. Това научи “Бряг” от свои източници в партията. Стана ясно, че все пак един местен партиец е бил предпочетен от вожда си. Това е Любомир Владимиров, областен лидер от април и зам.-председател на местния парламент, който си призна за рандевуто. На тайна вечеря в елитен ресторант Волен Сидеров и съпругата му Капка са поканили семейство Чуколови и семейство Владимирови, с тях е вечерял и водачът на листата Стоянов, който е бил без придружителка. Не може три дни преди вота да идва лидерът, да идват евродепутати и да не се срещат с хората, възмути се основател на “Атака”, който видял компанията, но не бил удостоен с поздрав.
Сидеровци са възмутени още, че  Капка Сидерова не е намерила време за изборни теми, въпреки, че синът й води листата, а е отделила повече от час за шопинг-обиколка. Откак тръгна еврокампанията единственият русенец - Десислав Чуколов, сложен на водещото трето място в партийната листа, не се срещна нито веднъж с русенската общественост след откриването на офиса си. Сидеров беше в Русе, запозна се с организацията на изборите и е много доволен, обясни Владимиров. Шефът на предизборния щаб и водач на групата съветници от “Атака” Мирослав Славчев коментира визитата така: “Ами какво да кажа, ако е лично посещението му, е нямало нужда да се обажда, ако обаче е партийно, буди недоумение фактът, че не се е срещнал с предизборния щаб, но ние така или иначе и със среща и без срещи с него работим за “Атака”. Заместник-градоначалникът Атила Минев, общински вожд на партията, научи от “Бряг” за височайшата визита.  Той коментира факта така: “Не съм канен на среща, не съм го и търсил. Смятам се за политик, надраснал регионалния обхват и съм обезпокоен, че партия “Атака" няма банка от кадри за важни позиции и то в навечерието на избори за национален парламент. От централата нито са ни искали номинации за пропорционалната листа, нито знаем дали ще имаме мажоритарен кандидат, нито са ни давали указания за събрания”.
Лидерът Сидеров, потърсен по телефона от репортера ни каза: “Не е важно къде съм бил. Само да сте посмели да направите интрига, знаете, че водя дела срещу журналисти. Важното е, че сега /в четвъртък/ откривам православен храм, издигнат с дарения на евродепутатите и с мои. Това е по-важно.” За русенските атакисти обаче си остава важен и фактът, че евродепутатите не са се срещнали с русенци. 


ПОСЛЕДНИ СТАТИИ

ИЗБОРНИТЕ БРОКЕРИ В СИНЯТА КОАЛИЦИЯ

КАТО НЕ СТАВА С ПОДЛЕЗИ – ТВОРЕТЕ НАДЛЕЗИ!

ЖОРЖ ГАНЧЕВ: КАДРОВИЯ И ИНТЕЛЕКТУАЛНИЯ ПОТЕНЦИАЛ НА СЕГАШНАТА ПОЛИТИЧЕСКА КЛАСА Е ИЗЧЕРПАН

ЕЛЕОНОРА НИКОЛОВА СЕ “СБЛЪСКА” ЧЕЛНО С ДИМИТЪР АБАДЖИЕВ

МИРОСЛАВ МУРДЖОВ: ИМАМЕ БЕТОНИРАНЕ НА ЛОШО СТАТУКВО

ГЕОРГИ КАДИЕВ: АКО ОРЕШАРСКИ Е В ЛИСТИТЕ НА БСП, АЗ НЯМА ДА СЪМ

ПРОФ. ВЕНЕЛИН ЦАЧЕВСКИ: „ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ” Е ПАРТИЯ НЕ САМО НА БЪЛГАРИТЕ ЕМИГРАНТИ

Коментара (2)add
Фугас , June 09, 2009
Стига, бе къде е тука интригата? Така не се прави компромат!
Неескенс , June 26, 2009
при толкова псевдожурналистика разбираемо е Волен да отиде някъде и без да се обявява.
Волене,Варна те подкрепя здраво.

Напиши коментар
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

busy
 
< Предишна   Следваща >
Общество.нет Всички права запазени ©
При цитирането на авторски материали от Общество.нет, позоваването на сайта е задължително.